Událost, která vás potěší tak, jak to kultura mívá ve zvyku…

Na úvod je potřeba si obecně říci, že jakékoliv kulturní seance jsou pro naše životy velice důležité! Jak pro samotné umělce, tak pro všechny ostatní, celou společnost. Bez kultury nelze žít plnohodnotný spokojený život. Někdo má raději umění v podobě výstavy v galerii, někdo má raději kulturu živější. Koncerty velké a opulentní, nebo komorní jazzová setkání či autorská čtení…

 

A od toho je tady můj „signature“ KOKTEJL SLOVA A HUDBY, opět kde jinde, než v Bar Behind the Curtain! A opět s měsíční pravidelností… Přijďte si poslechnout autentická autorská čtení místních i přespolních umělců, které stojí za to znát. Stejně tak uslyšíte zajímavou hudbu rozsahu od folkových písničkářů, přes šansony, až po covery, nejrůznější hudební nástroje a tóny, které berou dech!

 

Program 20.10.2021:

Hudba:
Gaco Novomesský – oslnivé a upřímné písně a šansony z úst hudebníka, pro kterého má slabost nejedná zástupkyně něžného pohlaví

 

Čtivé otevření literárního večírku:

– Simona – redlips cocktail. – Zápisník barmanky, část první

 

Poezie:
– Blondidiot – ze sbírky básniček na mnoha papírech
– Mircea Dan Duca – z knihy Plíz sujčof jor mobajl foun

 

Próza:
– Pavel Hénik – kyberpunková povídka POLIBEK 2084

 

Grafika námět: redlips cocktail.

Grafika provedení: Babu Sedláčková

 

Místo dění: salónek za závěsem, Bar Behind the Curtain, Štítného 30, Žižkov

 

Čas: 19:30

 

Vstupné: 250,- v ceně je již započten jeden koktejl, speciální nabídka bude v onen večer připravena na baru. Vstupenky jsou k dispozici na baru od pátku 15. října, nebo i těsně před akcí. Ostatní peníze ze vstupného půjdou do fondu kultury #bbtcprague a na náklady spojené s organizováním kulturních akcí.

 

Těším se na všechny známé i neznámé tváře, které podpoří můj nový signature KULTURNÍ KOKTEJL a přijdou si užít jediněčný večer!

 

Simona

– redlips cocktail.